PVP SERVER
War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım Yuo
PVP SERVER
War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım Yuo
PVP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım

2 posters
YazarMesaj
Abreq
Administrator
Administrator
Abreq

Ruh Hali : War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım Sakin10
Job : War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım 14tc1sw

Kişi sayfası
GubcBıqej GubcBıqej:
War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım Imgleft20/20War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım Emptybarbleue  (20/20)

War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım Empty
MesajKonu: War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım   War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 4:50 pm

+
----
-

Bu tutorialımda assault medic yani direk savaşan birimlerin silahlarına yorum yapacağım, silahlar hakkında tüyolar ve küçük taktikler vereceğim.
Tutorialda silahları lvl durumlarına göre ayıracağım. İlk medic silahlarından(düşük lvldan yüksek lvla doğru) sonra da assault dan aynı mantıkla silahlarla ilgili açıklama yapacağım(assault medic ortak silahları farklı yazacağım). Eklemek istediğiniz şeyler olursa Ö.M yoluyla ulaşabilirsiniz. (Standart silahlar dahil değildir, bu tutorial silah almanızda fikir oluşması için ve o silahla yapacaklarınız hakkında fikir vermek için hazırlanmıştır.)

Medic/Engineer Silahları

UZI (Bütün lvllarda alınabilir)
Tam isim: Uzi SMG (spring powered)

War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım Uzi%20SMG%20Spring

Uzi hepimizin bildiği hızıyla ünlü gangster silahıdır. Ama oyundaki versiyonu israil yapımı hafif piyade tüfeği olarak tasarlanmıştır. Genellikle bu silah gerçek hayatta 2. silah olarak kullanılır çünkü ne kadar piyade tüfeğine dönüştürülmeye çalışılsa da o noktada istenilen sonucu vermemektedir. Uzi oyuna bu şekilde çok iyi yansıtılmış ancak hızı ciddi derecede azaltılmış. Düşmanınızı vurmak için atışa erken başlamanız ve hasar almamanız gerekir genellikle karşınızda famas,g36 veya mp7 gibi silah tutan düşmanlarınız sizi de vurur hepberabercene ölürsünüz. Bunun yüzünden bu daha çok defans silahıdır. Saldırı silahı olarak kullanabilmek için atışlarınızın çok isabetli olması gerekmektedir. Ateşe göğüs hizasından başlarsanız zaten geri tepmesi yüksek silah olduğu için çok güzel sonuçlar alabilirsiniz. Ama uzun mesafede çok fazla hedefinden şaşabilir ayrıca geri tepmesi kayda değerdir. Elinizi rahat bırakarak mouse a hakim olun, atış halinde mouse u çok az aşağıya kaydırın ki düşman ölmeden nişangah düşmanın kafasını aşmasın.

K1 (Level 6 ve üstü lvllarda alınabilir)
Tam ismi: K1 Daewoo submachine gun

War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım K1DAEWOO

K1 bu oyunda çok beğendiğim bir silahtır. Çoğu zaman p90 ile karşılaştırılan bu silahın esprisi ise hızında ve güzel denilebilecek hasar oranına dayanır. Genelde düşmana atışlarınızın %90 ı başarılı olur ancak geri tepmesine dikkat etmek gerekir. Silahın hızı yüksek olduğu için, isabetsiz atışlarınızın sonucu ölümcül olabilir. Ancak isabet ettirirseniz kurbanınızın gövdesinden atışa başlayın, uzaklaşıyorca bacaklara doğru nişan alın çünkü silah çok geri tepiyor. Bu silahla famas ve g36 ya karşı şansınız daha yüksektir çünkü famasın %5 daha fazla hasarı ancak 25 mermisi var. Mermisi bitene kadar kaçın ve reload anında atışa başlayın, aynı anda atışa başlarsanız da direk kafa bölgesine nişan alın. G36 ya karşı şansınız şudur ki G36 ile aynı hasara sahipsiniz ve daha hızlısınız sadece nişanınızı iyi almanız yeterli. Saldırı olarak kısa mesafelerden saldırın ve genelde savunma yapın. 6lvldan sonra assault kullanmanın bir alemi yoktur(11lvla kadar en azından silahlar bakımından) medic ile 11 lvla kadar götürür sizi 1aylık K1. Paranıza kesinlikle değer. Düşük lvllara şiddetle tavsiye ederim.

P90(11lvldan sonra kullanabilirsiniz)
Tam ismi: FN P90 personal defense weapon / submachine gun

War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım Fn_p90_1

Şahsi düşüncemi sorarsanız p90 kullanması zordur ancak bir o kadar da zevklidir. 50 merminin tadını çıkara çıkara tararsınız ve hızınızla dünyayı önünüze katarsınız. Doğru kullanım gerçekleştirilirse yani p90 da bu tamamen doğru nişan ve tarayarak yürüme prensibidir çok olumlu sonuç alırsınız. Bu silahla ilgili anlatılacak pek birşey yok silahın prensibine alışmak gerekiyor. Ben fazla reload yaparım bu silahla, fazla mermi kullanır etraftakilere fazla şans bırakmam. Ama unutmayın tek şansınız hızınız ve mermi çokluğu avantajınızdır. Famaslı biri karşınızdaysa ve kafanıza nişan alıyorsa ölürsünüz bu noktada kaçıp vurma prensibini kullanmalısınız.

MP7A1(21 lvl üstü + premium 5. slot)
Tam ismi: HK MP7A1 submachine gun / personal defense weapon

War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım P_aeg_mp7a1_tmsite

Adı üstünde bir personel defans silahı olan mp7a1 sıcak çatışmalarda da hızı ve verdiği makul hasar seviyesi ile eli alışkın olan oyunculara mahsus bir silahtır. 40 mermisi olması çok birşey ifade etmez benim tavsiyem 30 dan aşağı merminiz kaldığında reload yapmanızdır. Çünkü hasar oranı iyi olsa da çok iyi değildir. Bütün düşük hasarlı submachine gun silahları gibi bu silahda da nişan önemlidir. Nişanınız p90 daki gibi olmalıdır. Ayrıca eğer mp7 nizin yanında p90 ınız varsa, onlara alışın derim çünkü iyi kullanabilirseniz çok üstün durumda olursunuz. Kullanması eğlencelidir ancak öldürene kadar atışınızı kesmeyin ölmeyip dönebilir düşmanınız.

Assault Silahları

M4A1(Bütün levellar)
Tam ismi: Colt m4a1 assault rifle

Amerikan piyade tüfeğidir. Saldırı amaçlı daha çok modifiyeli kullanılan bir tüfektir. Gerçek hayatta m4a1 sadece Amerikan askerleri tarafından kullanılır. m16(m4a1 in benzeri[daha az performans]) diğer ülkelerce alınabilir. Oyunda bu silah hasarı ve az geri tepmesiyle düşük lvllı oyuncuların sevdiği bir silahtır ancak az vurur ve vuruş gücü yakın mesafe silahı olduğu için mesafe uzaklaştıkça azalır. Uzak mesafede hedefini şaşırdığı için cqc ve yakın temas yaşanan uo haritalarında kullanılabilir. Ancak yavaş olduğu için diğer silahlardan değişik olarak daha hızlı veya daha etkili silahlara karşı çok büyük açıklar verir. Oyunda bu silah ya çok profesyonel fanlarca ya da düşük lvllı arkadaşlarca oynanır. Şahsi düşüncem AK-47 nin çok daha iyi olduğu.
https://pvpforum.1talk.net
cevdo
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
cevdo

Ruh Hali : War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım Geveze10
Job : War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım 14tc1sw

War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım Empty
MesajKonu: Geri: War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım   War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 12:23 pm

Teşekkürler++

War Rock Assault / Medic Silahları Tanıtım / Tüyoları / Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM]
» Revolutions Knight Online Tanıtım
» #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####
» 83 LVL BAŞLAKINC FULL İTEMLİ DİRKEK PK GO GO TANITIM İCİNDE
» SW GM ALIMI VARDIR YENİ KURULDU BİLGİLER TANITIM İCERDE