PVP SERVER
hatası - win7 pvp servere girmeye çalışıyorum yönetici olarak launcheri açtığmda hata veriyor.(lütfen Launcherden giriniz hatası) Yuo
PVP SERVER
hatası - win7 pvp servere girmeye çalışıyorum yönetici olarak launcheri açtığmda hata veriyor.(lütfen Launcherden giriniz hatası) Yuo
PVP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

win7 pvp servere girmeye çalışıyorum yönetici olarak launcheri açtığmda hata veriyor.(lütfen Launcherden giriniz hatası)

YazarMesaj
mrtkss
Worm
mrtkss

Job : hatası - win7 pvp servere girmeye çalışıyorum yönetici olarak launcheri açtığmda hata veriyor.(lütfen Launcherden giriniz hatası) 2wm3yiv

hatası - win7 pvp servere girmeye çalışıyorum yönetici olarak launcheri açtığmda hata veriyor.(lütfen Launcherden giriniz hatası) Empty
MesajKonu: win7 pvp servere girmeye çalışıyorum yönetici olarak launcheri açtığmda hata veriyor.(lütfen Launcherden giriniz hatası)   hatası - win7 pvp servere girmeye çalışıyorum yönetici olarak launcheri açtığmda hata veriyor.(lütfen Launcherden giriniz hatası) Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 8:32 pm

Öncelikler merhaba,

Yakın zaman önce işletim sistemini win7 yaptım ve ne zamandır pwp server oynamıyordum arkadaşımın sayesinde yine başladım ..

Bilgisayarıma clienti yükledim patch falan doldurdum pc win7 oldugu için lacunheri yönetici olarak açınız hatası geliyordu, bende yönetici olarak açıyorum fakat daha sonra da ''Lütfen Launcherden Oyunu Açınız!'' uyarısı alıyorum var mı bilgisi olan ve yardımcı olabilecek

Not:uyumluluk sorunu giderici vs. bunları da denedim fakat launcherden girmeye calıştıgım halde bu hata ile karşılaşıyorum sürekli.

win7 pvp servere girmeye çalışıyorum yönetici olarak launcheri açtığmda hata veriyor.(lütfen Launcherden giriniz hatası)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PvP Client virüs hatası veriyor!!!çözene bol +rep
» Mühendis ve Yönetici
» Odbc ayarlarında hata alanlar için
» SQL HATA 100/100 COZUM İÇERDE pvpfotum.1talk- farkıyla:)
» GEL GEL ACILIŞTA 3 K NP VERIYOR YENI SERVER