PVP SERVER
Pvp server isteyen buraya zevk almak istiyosan tabi !! Yuo
PVP SERVER
Pvp server isteyen buraya zevk almak istiyosan tabi !! Yuo
PVP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Pvp server isteyen buraya zevk almak istiyosan tabi !!

3 posters
YazarMesaj
KuZey.
Worm
KuZey.

Job : Pvp server isteyen buraya zevk almak istiyosan tabi !! 2iix6dt

Pvp server isteyen buraya zevk almak istiyosan tabi !! Empty
MesajKonu: Pvp server isteyen buraya zevk almak istiyosan tabi !!   Pvp server isteyen buraya zevk almak istiyosan tabi !! Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 7:03 am

Arkadaslar dun bende pvp server ariyordum dun acilan bi pvp server gordum girdim lvl brz zor item yapmak zor bnm aradigim tip pvp server dun 2-3 karus 4-5 human vardi ole bile zevki cikti itemsiz kapısıydık resmen Smile eyer sizde zevk almak istiyorsanız sizide bekleriz
ip:95.173.176.111
bu arada ne gm yim nede admin sizin gibi oyuncuyum gm nin haberi bile yok tanıtım yaptigimdan birak olmasın oyuncu artarsa ben daha cok zevk alcam
Herkesi beklerim simdi oyun res yedi acilmasini bekliyorum np 1. bnm Smile 750 np ile Very Happy Very Happy

Neyse ben okula kacar okuldan sonra serveri dolu gormek istiyorum ins giren cok olur.
Herkese iyi gunler
teyyari
Worm
teyyari

Job : Pvp server isteyen buraya zevk almak istiyosan tabi !! 2wm3yiv

MesajKonu: Geri: Pvp server isteyen buraya zevk almak istiyosan tabi !!   Pvp server isteyen buraya zevk almak istiyosan tabi !! Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 10:43 pm

teşekkür
mehmet58
Worm
mehmet58

Job : Pvp server isteyen buraya zevk almak istiyosan tabi !! 14tc1sw

MesajKonu: Geri: Pvp server isteyen buraya zevk almak istiyosan tabi !!   Pvp server isteyen buraya zevk almak istiyosan tabi !! Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 11:41 am

kapaşı sw ne tşk ediyorsun bun a

Pvp server isteyen buraya zevk almak istiyosan tabi !!
1 sayfadaki 1 sayfası