PVP SERVER
pvp server arayanlar içeri!!!!! Yuo
PVP SERVER
pvp server arayanlar içeri!!!!! Yuo
PVP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

pvp server arayanlar içeri!!!!!

YazarMesaj
k4r1nc4
Worm
k4r1nc4

Job : pvp server arayanlar içeri!!!!! 14tc1sw

pvp server arayanlar içeri!!!!! Empty
MesajKonu: pvp server arayanlar içeri!!!!!   pvp server arayanlar içeri!!!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 6:47 pm

Arkadaşlar ben sw İP si paylaşmayacağım ben sizin yararınıza olabilcek bi tavsiyede bulunmak için bu konuyu açtım.Arkadaşlar bir çok kişi sw İP si veriyor ama bazı kişiler sırf kopyala yapıştır yapıyorlar, bu yüzden benim size tavsiyem o İP yi yada sw ni adını googleye bi yazın bi paneli veya web sitesi çıkarsa doğru İP dir ama çıkmazsa boş yere yüklersiniz hem vaktinize hemde kotalı olan arkadaşların kotalarına yazık olur.Herkeze iyi pk lar yardımcı olduysam ne mutlu bana:DDDDDDDDD

pvp server arayanlar içeri!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» || EBENİN PRİVATE SERVER || BUYRUN İÇERİ 7/24
» || EBENİN PRİVATE SERVER || BUYRUN İÇERİ 7/24
» SERVER KURMAK İSTEYENLER FORUMUMUZA 60 KONU PAYLAŞIMI YAPANA PROFOSYONEL ELDEN SERVER DAL İÇERI
» BOYLE 1 SERVER GORMEDİNİZ MANYAKTANDA OTE SUPER 1 SERVER USKO YU GECMİŞ DİYECEM GULECEKSINIZ GULMEYIN ICERI
» EŞİT SERVER Mİ ARIYORSUN?NE BEKLİYORSUN DAL İÇERİ :)