PVP SERVER
Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım Yuo
PVP SERVER
Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım Yuo
PVP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım

+6
noon45
muho5859
ponix533
kralabs
mehmet159
Abreq
10 posters
YazarMesaj
Abreq
Administrator
Administrator
Abreq

Ruh Hali : Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım Sakin10
Job : Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım 14tc1sw

Kişi sayfası
GubcBıqej GubcBıqej:
Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım Imgleft20/20Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım Emptybarbleue  (20/20)

Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım Empty
MesajKonu: Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 2:46 am

Server
Özellikleri Editli Olanlar
1-
1 Level görevi 94 yapar 300m para verir
2-
P ve G açan npc ve item al seçeneği ile 5 ci efsun küresini verir
3- AT veren npc 21 level at verir ve item al
seçeneği at kitabı verir
4- Lonca
açılabilen loncadan çıkılabilen Türkçe gardiyan
5-
Türkçe npc'ler
6- Kırmızı orta yuvarlakda
sabitlenmiş tüm npcler
7- Editlenmiş npcler

8- İtemlere + basarken 1 para alır item
istemez %100 geçer
9- 6. ve 7. efsun fiyatı
0 yang'dır
10- Sol üstte cıkan para
toplama deposu 3 göz yapma,3. el gibi ep ile alınan özellikler ekli
11- TL npc bunda da at alma, erkekden kız olma,
savascıdan sura olma, statü sıfırlama, ox'a gitme, ışınlama gibi değişik
seçenekler var isterseniz oyunculara kullandırtabilrisiniz bende
yasakdı adı ondan tl npc
12- NPC deki tüm
silahlara taş basılıyor

Linki Görmek İçin Mesaj Atmalısınız !

https://pvpforum.1talk.net
mehmet159
Worm
mehmet159

Job : Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım 2wm3yiv

Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım Empty
MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 12:02 am

saolll
kralabs
Worm
kralabs

Job : Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım 2iix6dt

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 12:04 pm

saol
ponix533
Worm
ponix533

Job : Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım 14tc1sw

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 1:43 pm

Olmuor
muho5859
Worm
muho5859

Job : Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım 2wm3yiv

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 5:43 pm

ssssss
noon45
Worm
noon45

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 11:28 pm

eyw sagol
korififa6
Worm
korififa6

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:02 pm

saols
strongers
Worm
strongers

Job : Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım 2iix6dt

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 9:36 pm

teşekkürler
okyanus44
Worm
okyanus44

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 10:02 pm

Sagoll:)
husnu42
Worm
husnu42

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 3:21 am

eline saglik deneyelim bii

Full Editli Server Kurulum Dosyası/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası