PVP SERVER
#### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Yuo
PVP SERVER
#### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Yuo
PVP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

#### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####

+17
muzy1
nassa
Nicotin7
YukseLTreaX
ulkucu
ylmzsmsk
al0w3n
alocan64
pasion
asortik12
oguzalex
TİTAN
djgok
g1__________karus
Lhenky
By_Kefren
AyYas_:
21 posters
YazarMesaj
AyYas_:
AshKnight
AyYas_:

Ruh Hali : #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Agresi10
Job : #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### 2wm3yiv

#### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Empty
MesajKonu: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 12:53 pm

Version : 1701 (1299 'dan başlatın Oto Patch atıcaktır...)

• GameMaster List •
*AdminVesta
*KarusVesta
*HumanVesta
*OmarVesta

Özellikler »
* 60/1 'dir. *
* Lv Sınır 60 *
* Exp - 'ye düşme sorunu fixlenmiştir. *
* Başlangıç Np'si 600'dır. *
* Cz 'de Pk *
* Tüm Joblar Eşit *
* Cz 'de Riote ve Atross'dan başka yaratık yoktur. *
* Cure Potion , Kitap , Swift Scroll ve Potlar Sınırsızdır. *
* Np Transfer Olmaması İçin 500 Np Alımı kaldırılmıştır . Sadece 100 Np Alınır. *
* Ts ve Acid Potion Kaldırılmıştır. *
* Upgrade Yoktur. *
* Dagger Defans (DD) Giysi Yoktur. *
* Oyundaki Tüm Droplar Sadece Maradondadır. *
* Maradondaki itemlerden Başka Drop Yoktur. *
* Anti-Cheat Koruması ile Bütün hileler engellenmiştir. *
* Delos - Abyss Dungeon - Eslant Map'leri Kapatılmıştır. *
* Savaş map'leri sorunsuzdur , Keeper - Warder Kesince İsim Geçmektedir. *
* 30 ve 50 Görevleri İmha Edilmiştir. *
* Pelerin Görevi'ne Giriş Kapatılmıştır. Maradonda Caitharos Atı Bulunmaktadır.
* Haftada 1 Kez GmKillEvent Yapılacaktır. *
* Kaliteli ve Professional Yöneticileri ile Hizmetinizdeyiz. *

• KSC'Li DROP LiST •

Maradon Drop List »
* Worm - Iron Impact (+Cool / Shard (+Cool / Raptor (+Cool *
* Earth Worm - Gold Bar , Mage 54 - 57 Kağıtları *
* Blood Worm - Elixir Staff +8 ( Flame Damage ) *
* Kecoon - Valkyrie Armor Pauldroun *
* Kecoon Scout - Valkyrie Armor Pads *
* Kecoon Fighter - Valkyrie Armor Helmet *
* Kecoon Raider - Valkyrie Armor Boots *
* Kecoon Exile - Valkyrie Armor Gauntlet *
* Kecoon Warrior - Ring of Courage (+1) , Ring of Life (+1) , Ring of Magic (+1) *
* Kecoon Captain - Iron Neckleace (+0) - Iron Belt (+0) *
* Kecoon Shaman - Elemental - Warrior - Priest (Pendant) (+1) *
* Bandicoot - Mage Earring (+1) & Agate Earring (+1) *
* Will Bandicoot - Mage 35 Kağıtları *
* Scavenger Bandicoot - Lycan, Lupus , Lobo Hammer +8 *
* Rabid Bandicoot - Lycan , Lupus , Lobo Staff +8 *
* Cannibal Bandicot - Smite Hammer (+Cool - Holly Animor (+Cool *
* Bulcan - Elf-Metal Earring (+1) , Secret-Silver Earring (+1) , Platinum Earring (+1) *
* Wild Bulcan - Warrior Earring (+1) , Rogue Earring (+1) , Cleric Earring (+1) *
* Gaint Bulcan - Glacier Erenion (+Cool , Wreath of Erenion (+Cool , Lightning Erenion (+Cool *
* Bulture - Chitin Shield (+Cool , Scorpion Shield (+Cool *
* Werewolf - Avedon (+Cool , Hell Breaker (+Cool *
* Lycan - Dark Vane (+Cool , Sherion (+Cool *
* Silan - 1500 HP Scroll , 300 AC Scroll , Attack Scroll *
* Gloomwing - Gold Bar , Scroll of Lion Strength , Speed-Up Potion *
* Orc Watcher - Totomic Spear (+Cool - Impact (+Cool *
* Caitharos - Pelerin Anahtarı *

İp Adresini Görmek İçin Konuya Mesaj Atınız !

By_Kefren
Javana
By_Kefren

Ruh Hali : #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Sinirl10
Job : #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### 2wm3yiv

#### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Empty
MesajKonu: Geri: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 9:31 pm

ty !!
Lhenky
Worm
Lhenky

Job : #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Rien

MesajKonu: Geri: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 11:52 pm

adsad
g1__________karus
Moderatör
Moderatör
g1__________karus

Ruh Hali : #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Seytan10

MesajKonu: Geri: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 4:27 pm

ty
djgok
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
djgok

Ruh Hali : #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Agresi10
Job : #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### 14tc1sw

MesajKonu: Geri: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 9:42 pm

tyy
TİTAN
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
TİTAN

Job : #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### 14tc1sw

MesajKonu: Geri: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 1:47 pm

tyy
https://pvpforum.1talk.net
oguzalex
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
oguzalex

Ruh Hali : #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Keyifl10

MesajKonu: Geri: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:38 am

ty emege saygı
http://www.ikariam.net
asortik12
Worm
asortik12

MesajKonu: Geri: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimeCuma Ara. 18, 2009 8:14 pm

adsadsafasdadsa
pasion
Worm
pasion

MesajKonu: Geri: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimeCuma Ara. 18, 2009 8:21 pm

Teşekkürler++Teşekkürler++++++
alocan64
Worm
alocan64

MesajKonu: Geri: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 9:12 am

rtywt
al0w3n
Worm
al0w3n

Job : #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Rien

MesajKonu: Geri: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 3:49 pm

deneyelim
ylmzsmsk
Dark Eyes
ylmzsmsk

Ruh Hali : #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Keyifl10

MesajKonu: Geri: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 12:42 pm

Aga server açıksa yere yatıp ağlıcam hade bea Very Happy:F:G:H:J:K:L
ulkucu
Hyde
ulkucu

Ruh Hali : #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Yurekl10

MesajKonu: Geri: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 12:25 pm

ty
YukseLTreaX
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
YukseLTreaX

Ruh Hali : #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Yurekl10

MesajKonu: Geri: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 1:31 pm

kardeş herkez Ty yazıo yazma nedenkleri ipi görmek için server açık değill be
Nicotin7
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Nicotin7

Ruh Hali : #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Sakin10

Kişi sayfası
GubcBıqej GubcBıqej:
#### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Imgleft20/20#### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Emptybarbleue  (20/20)

MesajKonu: Geri: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 12:37 pm

close :S
nassa
Worm
nassa

MesajKonu: Geri: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 1:40 pm

ty
muzy1
Worm
muzy1

MesajKonu: sdaasd   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 3:45 am

asdasd
tasıyıcı850
Worm
tasıyıcı850

MesajKonu: Geri: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 1:43 am

asdasdasd
fener07
Worm
fener07

MesajKonu: Geri: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 11:49 pm

TeşekkürlerTeşekkürlerTeşekkürlerTeşekkürlerTeşekkürler++
_ZiDaX_
Worm
_ZiDaX_

MesajKonu: Geri: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 9:58 pm

asdgasd
tam1sevecen1
Worm
tam1sevecen1

MesajKonu: Geri: #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####   #### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • #### Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 2:52 am

s.a sw acıkmıı

#### ¨Vésta Online Gaming Network¨ #### 60/1 PK Server #### • KSC'Lİ TANITIM • ####
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Malazgirt Network ONLİNE !!! 95.173.180.133 PK SERVER
» GardenOfde Network--7/24 OnLine--BekLenen PK Server-İtemli +10/ +0Takı•!•!
» Türkiyenin tek ardream server'ı..Enigmatic Network..7/24 onLine buyrun..
» Palmiye Network 0 DB panelDen bakınız 25 User OnLine pk server
» Mage-Network]« ●-●[Vps Li]« ●-●[Mage Server Nt lik ]« ●-●[7/24 Online