PVP SERVER
Başkan Adnan Polat'tan Açıklama Yuo
PVP SERVER
Başkan Adnan Polat'tan Açıklama Yuo
PVP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Başkan Adnan Polat'tan Açıklama

YazarMesaj
cevdo
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
cevdo

Ruh Hali : Başkan Adnan Polat'tan Açıklama Geveze10
Job : Başkan Adnan Polat'tan Açıklama 14tc1sw

Başkan Adnan Polat'tan Açıklama Empty
MesajKonu: Başkan Adnan Polat'tan Açıklama   Başkan Adnan Polat'tan Açıklama Icon_minitimeÇarş. Mart 03, 2010 5:24 pm

Bugün Milliyet Gazetesi’nde “Polat’tan liseye ders” başlığı ile yer alan haberde maalesef bana ait olduğu iddia edilen bazı ifadeler yer almaktadır.

Öncelikle, hepsi iyi bir Galatasaraylı, hepsi iyi bir dost, hepsi sarı-kırmızı renklere aşık insanların, aynı çatı altında buluşup sohbet ettiği bir ortamda haberde ileri sürülen ifadelerin hiçbirinin kullanılmadığının kamuoyunun bilmesini istiyorum. Tarafımdan söz konusu toplantıda Türk Telekom Arena’nın üstünün kapatılmayacağı doğrultusunda bir söylemim olmadığı gibi, futbolcumuz Servet Çetin’le ilişkin ifadem ise çarpıtılmıştır

Gerçekleri yansıtmayan bu haber vesilesiyle bir duygu ve düşüncemi bütün Galatasaraylılar’la bir kez daha paylaşmak istiyorum: Galatasaray’ı, her birimiyle aynı değerde kucaklama ve birbirinden ayrılmaz parçalarıyla bir bütün olarak değerlendirme anlayışımız dün olduğu gibi bugün de devam etmektedir. Bu anlayışımız yarın da devam edecektir. Hem Galatasaray etiği ve duruşu hem de kişisel bakış açım bunu gerektirir. Aslında alınacak tek ders de budur.

Sözlerimi Galatasaraylılar’ı provoke etmek amacıyla, bu duyguların dışında anlam yüklemeye çalışarak kullanmaya kimsenin gücü yetmez.

Bu çerçevede konuşmalarımın çarpıtılarak yayınlanmasını sadece bir bilgi eksikliği ve yanlış istihbarat kavramlarıyla değerlendirmek istiyorum.

Adnan Polat
Galatasaray Spor Kulübü Başkanı

Başkan Adnan Polat'tan Açıklama
1 sayfadaki 1 sayfası