PVP SERVER
''Beşiktaş tarihinde bir ilktir'' Yuo
PVP SERVER
''Beşiktaş tarihinde bir ilktir'' Yuo
PVP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

''Beşiktaş tarihinde bir ilktir''

YazarMesaj
Abreq
Administrator
Administrator
Abreq

Ruh Hali : ''Beşiktaş tarihinde bir ilktir'' Sakin10
Job : ''Beşiktaş tarihinde bir ilktir'' 14tc1sw

Kişi sayfası
GubcBıqej GubcBıqej:
''Beşiktaş tarihinde bir ilktir'' Imgleft20/20''Beşiktaş tarihinde bir ilktir'' Emptybarbleue  (20/20)

''Beşiktaş tarihinde bir ilktir'' Empty
MesajKonu: ''Beşiktaş tarihinde bir ilktir''   ''Beşiktaş tarihinde bir ilktir'' Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 3:44 pm

Akaretler'deki kulüp binasındaki Divan Kurulu lokalinde gerçekleştirilen mazbata töreninde Başkan Yıldırım Demirören, mazbatasını Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz'in elinden aldı. Daha sonra yönetim kurulu üyeleri de tek tek mazbatalarını alırken, ameliyatta olan yeni yönetim kurulu üyesi Prof. Dr. Mete Düren ise törene katılamadı.

Başkan Demirören, mazbata töreni sonrası yaptığı konuşmada, Beşiktaş'ın önemli bir süreçten geçtiğini belirterek, ''Tekrar bana oy veren ve vermeyenlere teşekkür ederim. İki gündür basında bazı şeyleri takip ediyorum. Bu seçimi Yıldırım Demirören ve ekibi, ilkeleriyle, fikirleriyle kazanmıştır. Beşiktaş tarihinde ilk defa 20 sandıkta, 20'ye sıfır çıkmıştır. Her sandığın ortalaması 80'dir'' diye konuştu.

''Grupların ya da kişilerin seçimin kazanılmasında uzaktan yakından alakası yoktur'' diyen Demirören, ''Beşiktaş seçmeni, Yıldırım Demirören'i ve yönetimini seçmiştir. Lütfen bu olayları başka yönlere çekip, Beşiktaş camiamıza zarar vermeye başlamayalım. Çünkü ben ve yönetim kurulum, herkesi beraberliğe davet ediyoruz. Herkes de buna uysun. Bu kavgalar, kötü alışkanlıklar bitsin. Yine söylüyorum, 20-0 Beşiktaş tarihinde bir ilktir. Herkes bunu böyle bilsin, böyle hareket etsin'' ifadelerini kullandı.

Demirören, yönetimi ibra edip etmeme konusunda anlaşamayıp, diğer başkan adayı Murat Aksu'nun yönetim kurulu listesinden istifa eden Faruk Pala'ya da değinerek, ''Sayın Faruk Pala'ya da buradan teşekkür ediyorum. Beşiktaşlılık duruşu nedir, bütün Türkiye'ye göstermiştir'' dedi.
https://pvpforum.1talk.net

''Beşiktaş tarihinde bir ilktir''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 37 yılın en kötü Beşiktaş'ı!
» Oyun Tarihinde Bir İlk ArdreamTR Geliyor!!! Tüm Bilgiler İçerde Tıkla!!
» FIFA 08 Beşiktaş İnönü Stadyumu
» Beşiktaş Çubuklu Forma 2009/2010
» TurKKO-PVP Türkiye Pk Server olarak 10 Eylül 00:00 Tarihinde Acılmısdır Tüm Symboller Boşda