PVP SERVER
"Altay'ı şampiyon yapıp, İstanbul'a geleceğim.." Yuo
PVP SERVER
"Altay'ı şampiyon yapıp, İstanbul'a geleceğim.." Yuo
PVP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"Altay'ı şampiyon yapıp, İstanbul'a geleceğim.."

YazarMesaj
Abreq
Administrator
Administrator
Abreq

Ruh Hali : "Altay'ı şampiyon yapıp, İstanbul'a geleceğim.." Sakin10
Job : "Altay'ı şampiyon yapıp, İstanbul'a geleceğim.." 14tc1sw

Kişi sayfası
GubcBıqej GubcBıqej:
"Altay'ı şampiyon yapıp, İstanbul'a geleceğim.." Imgleft20/20"Altay'ı şampiyon yapıp, İstanbul'a geleceğim.." Emptybarbleue  (20/20)

"Altay'ı şampiyon yapıp, İstanbul'a geleceğim.." Empty
MesajKonu: "Altay'ı şampiyon yapıp, İstanbul'a geleceğim.."   "Altay'ı şampiyon yapıp, İstanbul'a geleceğim.." Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 3:37 pm

Galatasaray’ın gelecek sezon için transfer ettiği Altay’ın genç futbolcusu Musa Çağıran transferinin sürpriz olduğunu söyledi.

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Musa, iddialı konuşarak “Galatasaray’a oynamak için gidiyorum. Formayı alacağım. Gerard’ı örnek alıyorum. Altay’ı şampiyon yaparak, İstanbul’a geleceğim. Çünkü doğuştan Altay’lıyım. Ayrıca hep sempatiyle baktığım ve gururlandığım Galatasaray’ın bu sezon şampiyon olacağına inanıyorum” dedi.

-TRANSFERİM TAM BİR SÜRPRİZ OLDU-
Galatasaray gibi büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Bana transferin gerçekleştiği gün telefon geldi. Menajerim büyük takımların istediğini söylüyordu, ama beklemiyordum. Bu bana tam anlamıyla sürpriz oldu.

-DOĞUŞTAN ALTAYLIYIM AMA GALATASARAY’A HEP SEMPATİ DUYDUM-
Altay gibi bir camiaya geldiğimi için de çok mutluyum. Çocukluğumdan bu yana Galatasaray’ın maçlarını ilgiyle takip eder, özellikle Avrupa’daki başarılarıyla sevinirdim.

Ben, hep Altay’da oynamayı isterdim. Dolayısıyla çocukluğumdan beri Altaylıyım.

-FEYYAZ UÇAR’I MAHÇUP ETMEYECEĞİM-
Beni Altay A Takımı’nda ilk kez Feyyaz Uçar oynattı. Bana olan güvenini boşa çıkarmayacağım. Galatasaray’da başarılı olacağımı söyledi. Onu mahçup etmeyeceğim.

-GERARD’I ÖRNEK ALIYORUM, EMRE BELÖZOĞLU’NU BEĞENİYORUM-
Ben ön liberoda oynuyorum. İki yönlü oynayabiliyorum hem hücuma hem de ofansa yönelik oynuyorum iki ayağımı da kullanabiliyorum.

Steven Gerard’ı örnek alıyorum. Oyun stili ve topu yönlendirişi, attığı paslar ve topu oyuna sokma biçimi çok hoşuma gidiyor.

Yerli futbolcular arasında ise Emre Belözoğlu’nu çok beğeniyorum. Aynı mevkide oynamamız nedeniyle onu dikkatle takip ediyorum.

-GALATASARAY’A OYNAMAK İÇİN GİDİYORUM, OTURMAK İÇİN DEĞİL-
Galatasaray’a oynamak için gideceğim. Oturmak için gitmeyeceğim. Çok çalışacağım ve formayı alacağım. Hep oynayıp, iyi yerlere gelip, Avrupa’yı da görmek istiyorum.

-ALTAY’I ŞAMPİYON YAPIP, İSTANBUL’A GELECEĞİM-
Galatasaray’a sezon sonunda gidecek olmam motivasyonumu daha da arttırdı. İlk yarıdan daha iyi futbol oynayacağım. Altay’ı Süper Lig’e çıkarıp, Galatasaray’a gitmek istiyorum.

Galatasaray’ın mükemmel bir kadrosu var. Rijkaard’ın kalitesi belli, ben Galatasaray’ın şampiyon olacağına inanıyorum.
https://pvpforum.1talk.net

"Altay'ı şampiyon yapıp, İstanbul'a geleceğim.."
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu Sene Kim Şampiyon?
» Lemerre: "Saha çok kötüydü.." 31 Ocak 2010
» "Oynağımız futbol olumsuz değil ama.."
» Metin2 Hile Seti "50 ADET" Hile Programı.
» Trabzonspor, bir başka deyişle "42.5 ayakkabı