PVP SERVER
Ufuk milli takımı istiyor.. Yuo
PVP SERVER
Ufuk milli takımı istiyor.. Yuo
PVP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ufuk milli takımı istiyor..

YazarMesaj
Abreq
Administrator
Administrator
Abreq

Ruh Hali : Ufuk milli takımı istiyor.. Sakin10
Job : Ufuk milli takımı istiyor.. 14tc1sw

Kişi sayfası
GubcBıqej GubcBıqej:
Ufuk milli takımı istiyor.. Imgleft20/20Ufuk milli takımı istiyor.. Emptybarbleue  (20/20)

Ufuk milli takımı istiyor.. Empty
MesajKonu: Ufuk milli takımı istiyor..   Ufuk milli takımı istiyor.. Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 7:51 pm

Galatasaray'ın kalecilerinden Ufuk Ceylan, Denizli Galatasaray Store mağazasında, taraftarlara imza dağıttı.
Ufuk milli takımı istiyor.. Ufuk_imzagunu

Denizlispor-Galatasaray maçı öncesi Forum Çamlık Alışveriş Merkezi'ndeki Galatasaray Store mağazasına gelen Ufuk, Ziraat Türkiye Kupası maçında kendisine şans veren Teknik Direktör Frank Rijkaard'a teşekkür etti.

Ufuk,"Hocalarım kupa maçlarında bana şans verdi. Galatasaray'a uzun yıllar hizmet vermek ve başarılı olmak istiyorum. Önce Galatasaray'ın sonra da milli takımın değişmez ismi olmayı hedefliyorum. Uzun yıllar milli takıma hizmet etmek istiyorum. Nonda'nın gidişi ve yeni transferlerle ilgili soruları da yanıtlayan Ufuk, "Nonda, Galatasaray'a hizmet vermiş bir futbolcu. Kendisine bundan sonraki futbol hayatında başarılar diliyorum. Takıma kaliteli oyuncular dahil oldu. Bundan sonra daha başarılı olacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

Uzun yıllar Galatasaray ve A Milli Takım kalesini korumayı istediğini belirten Ufuk, Galatasaray'ın bu sene üç kulvarda da başarıdan başarıya koşacağına inandığını söyledi.

Galatasaraylı taraftarlar Ufuk'a büyük ilgi göstererek imza alabilmek için kuyruk oluşturdu.
https://pvpforum.1talk.net

1 sayfadaki 1 sayfası