PVP SERVER
ŞİMDİ ACILDI PK SERVER [UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] Yuo
PVP SERVER
ŞİMDİ ACILDI PK SERVER [UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] Yuo
PVP SERVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

 

 ŞİMDİ ACILDI PK SERVER [UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3]

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ByAl4kazum
AshKnight
ByAl4kazum


Ruh Hali : ŞİMDİ ACILDI PK SERVER [UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] Yurekl10
Job : ŞİMDİ ACILDI PK SERVER [UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] 2wm3yiv
Mesaj Sayısı : 114
Kayıt tarihi : 19/09/09
Yaş : 34
Nerden : Çıktı Bu VeletxD

ŞİMDİ ACILDI PK SERVER [UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] Empty
MesajKonu: ŞİMDİ ACILDI PK SERVER [UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3]   ŞİMDİ ACILDI PK SERVER [UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 8:06 pm

SOACS HİLE KORUMASI VARDIR OYUNDA HİLE ACILAMAZ [ORJİNAL]

TURKKO.NET


ip: Turkko.net
PANEL: www.Turkko.net


OTO PATCH VARDIR VERSİYONU 1299 YAPIN VE OTO PATCH CEKER


ARKDAŞLAR SERVERİMİZ PK SERVERDİR 80 LVL İTEMLER ÜSTÜNÜZDE SKİLLER VERİLİ OLARAK BAŞLARSINIZ +8 Rebirt Shell +3 Üniq


DİĞER SERVERLERDEN FARKIMIZ NEMİ?


UZUN PELERİN [SON VERSİYON ]
PATOS GLOVES
REBİRT SHELL [ÜZERİNİZDE]
USKO NPC SİMGELERİ [RESiMLER AŞŞAĞIDA]
PARTY BUG
NOVA BUG
UOK


EN ÖNEMLİSİ EN İYİ PK SERVER OLMAMIZ..


Başlangıç Itemleri ( Inventory ):
Warrior
(+Cool Shell Set
(+Cool Raptor
(+3) Ring of Felankor
(+3) Warrior Earring
(+3) Iron Necklace
(+3) Iron Belt
Rogue
(+Cool Shell Set
(+Cool Shard
(+3) Ring of Felankor
(+3) Rogue Earring
(+3) Iron Necklace
(+3) Iron Belt
Mage
(+Cool Shell SeT
(+Cool Elixir Staff LR
(+3) Ring of Felankor
(+3) Mage Earring
(+3) Ironecklace
(+3) Glass Belt
Priest
(+Cool Shell Set
(+Cool Smite Hammer
(+3) Ring of Felankor
(+3) Cleric Earring
(+3) Iron Necklace
(+3) Glass Belt
Scroll 'lar
2000/350 Scroll
Swift + Attack
Lion + Str vb


ŞİMDİ ACILDI PK SERVER [UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3]  This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 1025KB
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
ŞİMDİ ACILDI PK SERVER [UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3]
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» |♣LiLa Network♣| 83 Lwl | +10 +5 | Photos | UZUN PELERİN | REBİRT SHELL | KROVAZ iTEM
» Süper server şimdi açıldı direk lwl 80 olarak başlıyor 7/24 full item +10 ve +5 takı
» [ElektroNetWork]][PK-SW][OTO G1][UZUN PELERİN][KROVAZ iTEM][Açılış 08.04.2011 18.00]
» Pathos Glove // Krowaz,1705 İtem //Bütün Koxp Sh,Wh,vs Hacklere Fix //Yeni Acıldı
» BaSe-Ko Mage Server Yeni Açıldı Soacs Güvenlik Pathos Glove..

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PVP SERVER :: Knight Online PvP Serverler :: SERVER TANITIMI-
Buraya geçin: